PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 10.04.2018

MINUS

All hail the Queen… albo i nie

Oczywiście nie mogłem o tym zapomnieć. Carmella w końcu wykorzystuje swoją walizkę Money In the Bank i zostaje nową mistrzynią kobiet SmackDown Live. Wszystko fajnie, trochę moja teoria sprzed tygodnia legła w gruzach, ale… Charlotte podczas Wrestlemanii pokonała najbardziej dominującą kobietę w świecie wrestlingu w ostatnich kilkunastu latach – Asukę. Ba, Flair zmusiła ją do poddania się! Czy ktoś spodziewał się takiego obrotu spraw? Ja nie. Chciałem zwycięstwa Charlotte, jednak nie sądziłem, że to się stanie i że będzie to w takim stylu.

Wracając, Flairówna pokonała Asukę, by dwa dni później stracić swój tytuł mistrzowski na rzecz Carmelli. Oczywiście, dużo na tej porażce nie straciła, gdyż do tego doprowadziła interwencja Iconic Duo, jednak mimo wszystko nie jest to dla mnie plus. Wierzę, że Carmella jako mistrzyni się sprawdzi, jednak czy zwycięstwo w tak wielkim momencie nie było lekką przesadą? Czy nie lepiej było to odłożyć w czasie? Moim zdaniem tak.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*