PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 10.04.2018

PLUS

Artysta umarł, narodził się King of Strong Style

Pewnie znacie ten trochę zmieniony cytat z pewnej lektury szkolnej. Jeśli nie, to życzę powodzenia w przerabianiu „Dziadów” w liceum. Ja już mam to za sobą, więc się cieszę. Ale nieważne. Artysta. Znienawidzony przez fanów Shinsuke Nakamury przydomek, który został do niego dodany po przyjściu Japończyka do głównego rosteru. Wszyscy chcieliśmy powrotu starego, dobrego Nakamury, który jest królem Strong Style’u.

I tego możemy być teraz świadkami. Wielkiej przemiany, która zmieni postać Nakamury o 180 stopni. Heel Turn jaki widzieliśmy na Wrestlemanii był śmiercią Artysty, który przez ostatni rok pałętał się po SmackDown Live. Szokujący Low Blow na AJ Stylesie po ich walce na największej ze scen spowodował, że się na dobre przebudziłem, oglądając Wrestlemanię. W końcu poznaliśmy Nakamurę, który jest wiarygodny, by zostać mistrzem WWE. Na SmackDown Live Renee Young przyszła do jego szatni, by zapytać się o to, dlaczego odwrócił się od fanów. Ten po prostu odpowiedział, że nie mówi po angielsku, co niesamowicie mnie rozbawiło. Już czuję, że jest to kapitalna decyzja WWE i po prostu może to być żyła złota. King of Strong Style nadchodzi i trzeba się go bać.

Co do Daniela Bryana, czy dzisiejsza walka może oznaczać, że jakoś zostanie on włączony do feudu Nakamury i Stylesa? Czy czeka nas wielki Dream Match po tym, jak Shinsuke finalnie zdobędzie mistrzostwo WWE? Chciałbym, bardzo chciałbym tego. Pozostaje już nam tylko czekać do następnego SmackDown Live, a przecież jeszcze nie znamy składu walki o to złoto podczas The Greatest Royal Rumble.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*