Walentynki walentynkami, ale nadszedł teraz czas, by cofnąć się jeszcze do wtorku według czasu amerykańskiego. Mowa oczywiście o kolejnym SmackDown Live na drodze do Fast Lane. Dzisiaj poznaliśmy ostateczny skład walki o mistrzostwo WWE na tejże gali PPV, jednak o tym opowiem później. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że na 99% The Usos będą bronić swoich tytułów mistrzowskich Tag Team przeciwko Bludgeon Brothers.

Natomiast obecny mistrz United States Bobby Roode najpewniej zmierzy się z kimś z dwójki Jinder Mahal – Randy Orton, a może nawet odbędzie się Triple Threat Match? Nadal nie wiemy co z Charlotte Flair i kim będzie jej pretendentka do tytułu kobiet, kto wie, może walki o pas nie będzie na PPV i zobaczymy kolejny Tag Team Match przeciwko Riott Squad. Proszę, żeby to się nie stało. Już zostało zapowiedziane, że za tydzień Charlotte, Becky Lynch i Naomi zmierzą się z Riott Squad.

Poza tym New Day pokonali Chada Gable i Sheltona Benjamina. SmackDown Live wyszło przyzwoicie, a może nawet dobrze. W zasadzie gorzej od zeszłotygodniowego nie może być (wtedy było 5 minusów, więc no wiadomo). Jak teraz wyszło pod tym względem?

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany