Za nami Fastlane, więc i SmackDown Live weszło już na ostatnią prostą do Wrestlemanii 34. Nakreślona została już większość feudów na Największą ze Scen, a także wróciliśmy do prawdopodobnie najdłuższego feudu w WWE, w ostatnich latach. Rozpoczęliśmy już na dobre podbudowę pod starcie Nakamury ze Stylesem, których segment otworzył dzisiejsze show. Następnie AJ Styles pokonał Ruseva przez dyskwalifikację po ataku Aidena Englisha.

Jinder Mahal pokonał Bobby’ego Roode’a, jednak został po walce zaatakowany przez nowego mistrza United States Randy’ego Ortona, który wykonał byłemu mistrzowi WWE, RKO. Natomiast w Main Evencie SmackDown Live Carmella pokonała Naomi, co oznacza, że federacja powoli chce budować partnerkę Big Cassa do wykorzystania jej kontraktu Money in the Bank.

Ogólnie SmackDown wypadło naprawdę dobrze, więc jestem zadowolony. Oby tak dalej. Co jednak z gali zasłużyło na plus, a co na minus?

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany