Dwa dni temu byliśmy świadkami ostatniej gali PPV w tym roku Clash of Champions, która zdecydowanie zaskoczyła fanów pozytywnie swoim poziomem. Mimo nie najlepszej karty oraz podbudowy starć była to naprawdę dobra gala. Jednakże musimy teraz o tym zapomnieć, gdyż na horyzoncie widać już Royal Rumble i po raz pierwszy zobaczymy tam dwie walki z tytułową stypulacją. Czy RR Match kobiet wyjdzie dobrze? Tego się przekonamy.

SmackDown Live otworzyli Shane McMahon i Daniel Bryan, którzy postanowili porozmawiać o całej sytuacji, jaka wynikła podczas Clash of Champions w Tag Team Matchu. Powoli zapowiada się na ich rywalizację, ale nic szczególnego nie wiemy. Jednak najbliższe tygodnie na pewno nam więcej pokażą.

The Usos przegrali drugie z rzędu starcie na tygodniówce, jednak nie był to tak duży minus, jak to przypadło w zeszłym tygodniu, kiedy to przegrali tuż przed walką na gali PPV. Natomiast zwycięstwo Chada Gable i Sheltona Benjamina pokazuje, że w najbliższym czasie to oni będą rywalizować o tytuły mistrzowskie z braćmi.

Dzisiejsze SmackDown Live było bardzo słabe, czyli nic nowego, jak na razie. Miejmy nadzieję, że się to poprawi wraz z nowym rokiem. Jak jednak to wyglądało pod względem plusów i minusów?

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany