Do Elimination Chamber zostało parę dni, RAW świetnie wypromowało tę galę, więc czas, by też SmackDown Live pokazało, że warto oglądać ich PPV – Fast Lane. Do tej gali pozostały jeszcze dwie tygodniówki, a dzisiaj poznaliśmy dwa kolejne pojedynki, które się odbędą 11 marca. Mianowicie Bobby Roode stanie przed ogromnym wyzwaniem, gdyż zmierzy się z Randym Ortonem o mistrzostwo United States. Oprócz tego potwierdzono, że Charlotte Flair zmierzy się z Ruby Riott.

SmackDown otworzył oczywiście segment promujący Main Event Fast Lane, gdzie AJ Styles będzie bronił swojego tytułu z czterema rywalami. Dzięki temu otrzymaliśmy następnie walkę Kevina Owensa z Dolphem Zigglerem, która wyszła naprawdę dobrze. Po tym, jak uwagę byłego mistrza World Heavyweight odwrócił Sami Zayn, Owens wykonał przepiękny Superkick, który dał mu zwycięstwo.

Do tego dorzucono nam również przyzwoity Main Event, w którym AJ Styles pokonał Barona Corbina. Oczywiście po walce do ringu wbiegli Owens i Zayn, atakując mistrza WWE. Jednak wszystko skończyło się na niekorzyść Kanadyjczyków, gdyż Lone Wolf zaaplikował obydwu zawodnikom End of Days.

SmackDown wypadło dzisiaj średnio, jednak jakiejś tragedii nie było. Jak jednak wypadło pod względem plusów i minusów?

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany