Po wczorajszym trzeba to przyznać zawodem, związanym z 25-leciem Monday Night RAW, przyszedł czas na kolejne, a zarazem ostatnie SmackDown Live przed Royal Rumble. Droga na tę galę PPV kończy się i pozostały już tylko cztery dni do tej wielce wyczekiwanej gali. Na RAW promocja tego PPV mnie przynajmniej zawiodła, jednak dzisiaj jestem zdecydowanie usatysfakcjonowany pod tym względem.

Doszło do pojedynków, które wychodziły naprawdę przyzwoicie albo nawet dobrze. Jey Uso przegrał z Chadem Gable, Naomi pokonała Liv Morgan, a drużyna złożona z The New Day oraz nowo koronowanego mistrza United States Bobby’ego Roode’a pokonała Jindera Mahala, Ruseva oraz Aidena Englisha. Nie można też zapominać o prawdopodobnym początku feudu Randy’ego Ortona z Shinsuke Nakamurą. Jak się to rozwinie? Przekonamy się później.

Ogólnie SmackDown Live stało na naprawdę dobrym poziomie i miejmy nadzieję, że będzie tak to wyglądało przez długi czas. Jednak jak to wszystko wypadło pod względem plusów i minusów?

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany