Za nami początek nowej ery dla rosteru RAW, a dzisiaj rozpoczynamy ją u „niebieskich”. Po Superstar Shake-Up pojawiły się opinie, że SmackDown Live może zacząć być o wiele lepsze niż RAW. Trzeba przyznać, że transfery z RAW były świetne i roster na niebieskiej tygodniówce stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie. Każda dywizja jest dobrze obsadzona i oby to się przełożyło na lepsze czasy podczas wtorkowych noc.

Pierwszą walką na dzisiejszym SmackDown Live był Tag Team Match kobiet, który był dla Asuki jej oficjalnym debiutem ringowym w tej części WWE. Niestety nie wyszedł on tak, jak byśmy się tego spodziewali, gdyż The IIconics pokonały swoje przeciwniczki, przypinając Becky Lynch. W Main Evencie doszło do bardzo dobrego Six-Man Tag Team Matchu, w którym AJ Styles oraz The Club przegrali z Shinsuke Nakamurą, Rusevem i Aidenem Englishem.

Ostatnie SmackDown przed Greatest Royal Rumble wypadło bardzo dobrze. Czas jednak ustalić, co wypadło dzisiaj na plus, a co na minus.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany