Kontynuujemy drogę do Hell In A Cell podczas SmackDown Live, które odbyło się w Glendalew stanie Arizona. Obecnie główny feud na niebieskiej tygodniówce, czyli Kevin Owens vs Shane McMahon trwa w najlepsze, dzięki czemu zobaczyliśmy segment Owensa promujący tę walkę, a w Main Evencie klasycznie bardzo dobrą walkę z Samim Zaynem.

Następnie otrzymaliśmy średnią walkę Barona Corbina z Tye’em Dillingerem, którą Lone Wolf wygrał przez Count-Out po sprzeczce z mistrzem United States AJ Stylesem. Jednocześnie zostało już zapowiedziane, że w następną niedzielę na Hell In A Cell zobaczymy byłego mistrza WWE broniącego swój tytuł mistrzowski z Baronem Corbinem. Mimo tego nadal liczę, że za tydzień Perfect 10 zostanie dodany do tego pojedynku.

Kolejną częścią tego SmackDown Live było kolejne podśmiewanie się Jindera Mahala i Singh Brothers z Shinsuke Nakamury. Trzeci tydzień z rzędu widzimy taki segment, jednak tym razem w końcu zobaczyliśmy odpowiedź Japończyka w postaci ataku na mistrza WWE. Segment zakończył się Kinshasą dla Mahala i miejmy nadzieję, że jest to już ostatni segment tego typu.

Zobaczyliśmy pojedynek dobry pojedynek Carmelli z pretendentką do tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown Live Charlotte Flair. Córka Rica Flaira wygrała to starcie, by następnie skonfrontować się słownie z jej przyszłotygodniową rywalką – Natalyą.

Najnowsze SmackDown Live wypadło praktycznie tak, jak wczorajsze RAW, czyli przyzwoicie, jednak czas na ocenienie, co wypadło na plus, a co na minus.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany