Mimo że u nas jest już po Bożym Narodzeniu, to w USA SmackDown Live było jeszcze w drugi dzień tych świąt. Świąteczne tygodniówki, pierwsze godziny bez reklam; czy może być lepiej? No tak, przydałaby się dobra jakość gal, a o to niestety ciężko w ostatnich tygodniach, jeśli chodzi o niebieską tygodniówkę. Dzisiaj było o wiele lepiej, więc dobrze zamknęli ten rok.

Naomi przegrała z Ruby Riott po minucie walki. Więcej nie ma co wspominać o tym starciu. W sumie jak ostatnio o dywizji kobiet na SmackDown Live. Rozpoczęliśmy turniej o mistrzostwo United States, które zostało zwakatowane przez Dolpha Zigglera po zeszłotygodniowym segmencie. Bobby Roode pokonał Barona Corbina, a Jinder Mahal rozprawił się z Tye’m Dillingerem. O tym jednak trochę później.

W Main Evencie dostaliśmy niezły pojedynek AJ Stylesa z Kevinem Owensem, które mogło nam zapowiadać, że na Royal Rumble zobaczymy starcie tej dwójki o mistrzostwo WWE. Jednak na więcej informacji musimy jeszcze przynajmniej tydzień poczekać.

Czas jednak spojrzeć na to SmackDown pod względem plusów i minusów, które będą ostatnimi w tym roku.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany