Za nami ostatnie ekskluzywne PPV dla RAW przed Wrestlemanią – Elimination Chamber. Zawodnicy z czerwonej tygodniówki widzą już za horyzontem Wrestlemanię 34, jednak SmackDown Live został jeszcze ten ostatni przystanek, czyli oczywiście Fast Lane. Gala na ten moment zapowiada się przyzwoicie, jednak większe emocje wywołało ogłoszenie Johna Ceny z RAW, kiedy to powiedział, że chce wywalczyć miejsce na Największej ze Scen, przybywając na SmackDown Live.

Wiemy już, że za dwa tygodnie zobaczymy Six Pack Challenge Match o mistrzostwo WWE, w którym udział weźmie właśnie John Cena. Czy czeka nas walka Cena vs. Nakamura o główny tytuł? Przekonamy się 11 marca. Ruby Riott kontynuuje swoją misję zniszczenia Face’owych zawodniczek na niebieskiej tygodniówce i dzisiaj pokonała Naomi po krótkim, lecz przyzwoitym starciu. Baron Corbin pokonał Samiego Zayna po równie niezłej walce, jednak tutaj głównie się skupiano na wszystkim innym, a nie na pojedynku.

Ogólnie SmackDown wypadło naprawdę bardzo dobrze i oby był to początek lepszych czasów dla niebieskiej tygodniówki, bo po prostu się to źle oglądało w ostatnich tygodniach. Jak jednak wyglądała sytuacja w plusach i minusach?

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany