PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 27.03.2018

Przedostatnie SmackDown Live przed Wrestlemanią 34 już za nami, co oznacza, że do Największej ze Scen pozostały zaledwie dwie tygodniówki. Droga do Wrestlemanii powoli się kończy, a my dzisiaj poznaliśmy kolejne dwa pojedynki, które odbędą się w Nowym Orleanie. Co prawda już od kilku tygodni byliśmy praktycznie pewni tego, że będą one miały miejsce, jednak musieliśmy poczekać na potwierdzenie.

Becky Lynch kontynuuje swoją drogę do Women’s Battle Royalu, którego niewątpliwie jest faworytką, pokonując Ruby Riott. Oprócz tego w Main Evencie SmackDown Live doszło do pojedynku pomiędzy Shinsuke Nakamurą, a Sheltonem Benjaminem. Walka była naprawdę niezła, jednak ważniejsze było to, co się stało po niej. Mianowicie dostaliśmy konfrontację słowną Japończyka z AJ Stylesem, a następnie atak American Alpha v2 na mistrzu WWE. Shinsuke uratował swojego przeciwnika z Wrestlemanii, a następnie zamarkował wykonanie Kinshasy.

Ogólnie SmackDown Live wyszło dzisiaj bardzo dobrze, czas ustalić co wypadło na plus, a co na minus.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*