PLUS

Nawet dało się  go słuchać

Dzisiejsze SmackDown Live otworzył Shinsuke Nakamura, który odniósł się do przedwczorajszej wygranej w Royal Rumble Matchu. Wydawało się, że będzie to typowe promo Japończyka, którego nie zrozumiemy i będziemy tylko czekać na przerwanie go. Zamiast tego dostaliśmy naprawdę dobry segment, który podpromował nam SmackDown Live na najbliższe kilka tygodni, czyli drogę do Fast Lane.

Tak, jak się spodziewaliśmy, Kevin Owens i Sami Zayn pojawili się podczas tego segmentu, by wypowiedzieć się o mocno kontrowersyjnej końcówce pojedynku z AJ Stylesem. Domagali się oni rewanżu i oczywiście to dostali, jednak o tym jeszcze później. Wracając do Nakamury, wydaje się, że czeka nas bardzo dobry feud, nie tylko pod względem ringowym, ale też pod względem segmentów. Sama historia pomiędzy nimi może nam dać podbudowę, a przez to, jak się znają z Japonii, możemy być spokojni.

Jednak jeśli ktoś narzeka na to, jak mówi Nakamura, to wystarczy spojrzeć na segmenty Asuki, a w szczególności na ten wczorajszy (kiedy m.in. wolała mówić po japońsku), by zrozumieć, że nie jest tak źle, jak się wydaje ludziom.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany