PLUS

Rusev Day, Rusev Champ?

Pierwszym pojedynkiem podczas tego SmackDown Live było starcie, które miało wyłonić pretendenta do tytułu mistrzowskiego United States na następnej tygodniówce. Jinder Mahal, Kofi Kingston, Zack Ryder, no i oczywiście wielki faworyt publiczności, czyli Rusev. Jeden z najbardziej over zawodników w WWE (jeśli nie najbardziej over zawodnik) wygrał tę walkę, dzięki czemu dostanie on długo wyczekiwany Title Shoot na złoto. Za tydzień czeka nas jego walka z Bobbym Roodem i z pewnością będzie ona bardzo ciekawa.

Jednak trzeba pomyśleć, jakie szanse ma Rusev na wygranie tego starcia. Teoretycznie są to bardzo małe szanse, mimo tego, że raczej razem z Englishem nie pójdzie na Fast Lane po tytuły mistrzowskie SmackDown Tag Team, o czym za chwilę. Mimo wszystko z tyłu głowy nadal musimy mieć świadomość, że najprawdopodobniej już na stałe do rosteru SmackDown Live powrócił Dolph Ziggler, który z pewnością chce odzyskać złoto Roode’a.

Tak więc szanse na zdobycie przez Ruseva mistrzostwa nie są jakieś wielkie, jednak WWE uwielbia nas zaskakiwać tak, jak z występami Rondy Rousey. To wszystko powoduje, że następne SmackDown Live będzie warto obejrzeć głównie przez ten pojedynek oraz przez starcie, o którym również trochę później będzie mowa.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany