PLUS/MINUS

Co dalej z The Usos?

Na Royal Rumble The Usos pokonali Chada Gable i Sheltona Benjamina w 2 out of 3 Falls Matchu po bardzo kontrowersyjnej końcówce. Wtedy Chad nie doleciał do Jey’a Uso, który przypinał drugiego z pretendentów. Mówi się, że był to po prostu botch, a Gable i Benjamin mieli zdobyć mistrzostwa Tag Team. Jeśli tak naprawdę miałoby być, to Chad może mieć problemy z dalszym pushem w tej dywizji. Dzisiaj jednak American Alpha v2 wygrali swój pojedynek z Breezango.

Z drugiej strony dzisiaj odbył się segment The Usos, którzy opowiadali, jak zdominowali dywizję Tag Team w ciągu ostatnich miesięcy. Po tym, jak już wyszli z ringu, wybrzmiał Theme Song Bludgeon Brothers, co może oznaczać to, że na Fast Lane właśnie oni ruszą po tytuły mistrzowskie braci Uso. Tak więc mamy dwóch najbardziej prawdopodobne Tag Teamy: Bludgeon Brothers i American Alpha v2. Zwycięstwo tych pierwszych oznaczałoby, że marzenia o pojedynku The Usos vs Kami na Wrestlemanii nie są realne, gdyż na 100% Harper i Rowan nie byliby pretendentami na jedną galę. Dlatego też jest minus.

Plus to zwycięstwo American Alpha i zakończenie ich rywalizacji z braćmi Usos na Fast Lane. Jak jednak to się rozwinie? Zobaczymy w najbliższych tygodniach.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany