MINUS

Fight Forever odc.6372917594172?

Main Eventem SmackDown Live było starcie Kami z mistrzem WWE AJ Stylesem i Shinsuke Nakamurą. Face’owie wygrali po dość sporej kłótni najlepszych przyjaciół. Wcześniej Daniel Bryan zapowiedział, że za tydzień odbędzie się walka o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE na Fast Lane pomiędzy Kevinem Owensem a Samim Zaynem. Oliwy do ognia dolewa fakt, że przed Main Eventem odbył się segment w szatni, podczas którego Owens stwierdził, że Zayn „nie zawiedzie, dzisiaj”. Ustawienie przecinka niesamowicie zmieniło sens tego tekstu i jednak może oznaczać rozpad w szeregach Kami.

To wszystko powoduje, że na Wrestlemanii możemy dostać po raz kolejny ich walkę. Nie wiem, czy pamiętacie Battleground 2016, ale jeśli nie, to przypominam, że podczas tamtej gali byliśmy świadkami pojedynku Zayn vs Owens, który był reklamowany jako OSTATNI. Jesteśmy 1,5 roku później, a już wielokrotnie mieliśmy okazję widzieć ich walki 1 na 1. Oczywiście, te starcia zawsze wyglądają znakomicie, jednak czy to nie jest przesada? Ich Tag Team ma wielki potencjał, by jeszcze bardziej podnieść poziom tej dywizji na SmackDown Live. Walka The Usos vs Kami miałaby szansę skraść całe show i tak z pewnością ludzie marzą o takim pojedynku. WWE nie spieprzcie tego.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany