Marcel:

Ostatnia gala PPV z „Big Four” w tym roku. Survivor Series, które od zeszłego roku będzie się charakteryzowało tym, że będziemy świadkami wojny brandów. RAW vs SmackDown Live. Drużyny kobiet i mężczyzn. Mistrzowie vs mistrzowie. Oczekiwania były ogromne, bo podbudowa Survivor Series Matchy była znakomita, a ich Star Power nieziemski.

Jako zwolennik niebieskiej tygodniówki zdecydowanie byłem za zwycięstwem reprezentantów SmackDown Live w całej tej wojnie. Stawiałem, że wygrają The Usos, Baron Corbin oraz Charlotte Flair i to wszystko się sprawdziło. Dało to trzy punkty dla SD, jednak porażki The New Day z The Shield, drużyny kobiet oraz AJ Stylesa z Brockiem Lesnarem spowodowały, że ogólny bilans był na remis.

Ostatecznie w Main Evencie zobaczyliśmy bardzo dobry Survivor Series Match mężczyzn, który zadecydował o zwycięstwie czerwonej tygodniówki. Ta walka była jedyną z całej tej wojny, którą źle obstawiłem, gdyż trochę stronniczo postawiłem na Team SmackDown Live. 


Szymon:

Marcel opisał z grubsza, co się działo na gali, więc ja mam wolną rękę i napiszę o moich typach, jakie miałem przed galą. 

Jak dobrze wiecie, ja bardziej sympatyzuję z RAW, aniżeli ze SmackDown, ale powiem szczerze w walkach mistrz kontra mistrz, tylko w starciu Brock Lesnar vs. AJ Styles postawiłem na mistrza z czerwonej tygodniówki. Tak, jak pisałem w typowaniu redakcyjnym, stawiałem na bestię, bo nie wierzyłem w możliwość wygranej AJ’a (w głębi serca kibicowałem temu mniejszemu). W walce stajni, czyli The Shield podejmujące The New Day stawiałem na Tarczę, ale to chyba nikogo nie zdziwiło. Teraz przyszedł czas na tradycyjne Survivor Series Matche…  Tutaj miałem lekką zagwozdkę, lecz moja intuicja nakierowała mnie i trafiłem dobrze oba typy. Na sam koniec „typów” pochwalę się, mianowicie wytypowałem dobrze każdą walkę na wczorajszej gali.

Sama gala była na „chwiejnym” poziomie… Albo dostawaliśmy starcie bardzo wysokich lotów, albo przeciętne. No cóż, mi się całokształt oglądało dobrze, ale to możliwe, że przez ludzi, z którymi dane mi było oglądać…

Tak więc po tym dość długim wstępie ZAPRASZAMY Was na pierwsze w historii plusy i minusy pisane przez dwie osoby.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany