Wczorajsze PPV odbyło się w Minneapolis w stanie Minnesota i było ono ekskluzywną galą dla brandu RAW.

Na TLC zapowiedziane było 7 pojedynków (wliczając Kickoff), lecz w trakcie gali doszło do jeszcze jednego starcia pomiędzy Jasonem Jordanem i Eliasem. Otrzymaliśmy również długo wyczekiwany debiut Asuki w głównym rosterze, która pokonała Emme w pierwszym pojedynku, otwierającym galę. Tak, jak już pisałem w plusach i minusach z RAW, sądziłem, że cała gala na tle Main Eventu będzie słaba. Na całe szczęście WWE pokazało nam solidne show, które da się oglądać z przyjemnością. Oczywiście, nie było to najlepsze PPV w roku, aczkolwiek do najgorszych mu daleko.

Na samej gali wiele spraw przybrało ciekawy obrót, na dzisiejszym wydaniu RAW zobaczymy, jak te „sprawy” się dalej potoczą. W tym miejscu chciałbym Was zaprosić do przeczytania WiW Ocenia z TLC autorstwa Piotra „ShowOffa” Małeckiego, które znajdziecie tutaj. Teraz już standardowo, dowiemy się co na TLC, było na plus, a co na minus.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany