ROH za pośrednictwem swojej strony podało kartę na nadchodzące 16th Anniversary, w którym oczywiście będziemy świętować kolejny rok istnienia tej federacji. Jak zwykle bywa, ROH postarało się też o sprowadzenie kogoś, kto przez amerykańską publikę jest kochany… Hiromu Takahashi ponownie w Ring of Honor, gdzie spotka się z Flipem Gordonem. Amerykanin niedawno zaliczył też debiut w New Japan Pro Wrestling. Tam odniósł zwycięstwo w triple wayu, gdzie udział brał właśnie Hiromu. 

Kolejna singlowa walka, to starcie giganta ROH z byłym mistrzem ROH World Television – Punishment Martinez vs. Marty Scurll, czyli kolejna walka Martineza z o wiele niższym przeciwnikiem. Na tym nie koniec, bo na gali mieć miejsce będzie miał pojedynek zwieńczający rywalizację lidera The Kingdom Matta Tavena z człowiekiem, który chciałby być liderem Bullet Club – Codym. 

W Pre-Show zobaczyć będziemy mogli ostatni pojedynek pierwszej rundy turnieju o Women of Honor Championship. Hana Kimura i Sumie Sakai zawalczą właśnie o to, która podejmie w następnej rundzie Kagetsu. 

Przechodzimy już do Title’s Matchy, ale tutaj za wiele nie można napisać niestety. The Young Bucks wraz z Adamem Page’em bronić będą tytułów ROH Six-Man Tag Team przeciwko SoCal Uncensored w składzie oczywiście Scorpio Sky, Frankie Kazarian oraz Christopher Daniels. O tym ostatnim można dopisać, że na 15th Anniversary wygrał on ROH World Championship… Widoczny jest tutaj mocny zjazd w hierarchii, ale taki jest wrestling. Warto zaznaczyć też, że walka będzie miała stypulację Street Fight, a to fani kochają chyba tam najbardziej, czyli hardcore! 
Jak już jesteśmy w temacie pasów drużynowych, to Alex Shelley i Chris Sabin swoich ROH World Tag Team Championship bronić będą w pojedynku z braćmi Briscoe. 

Galę zakończy oczywiście walka o główny tytuł, a w nim Dalton Castle podejmie byłego posiadacza ROH World Championship, Jaya Lethala. Dalton, póki co podejmował mało wiarygodne osoby, ale on sam pokazał w grudniu, że każdy może sprawić niespodziankę. Walczyć będzie on tym razem z człowiekiem, którego niedawny reign zasługuje na osobny artykuł… Jay Lethal ma szansę tutaj na powrót do Main Eventów, ale też do tego, by tytuł nabrał jeszcze większego prestiżu. 

Poniżej czytelniejsza karta:

  • (Pre-Show) Sumie Sakai vs. Hana Kimura – Pierwsza runda turnieju o Women of Honor Championship
  • Flip Gordon vs. Hiromu Takahashi
  • Marty Scurll vs. Punishment Martinez
  • Matt Taven vs. Cody
  • The Hung Bucks (Adam Page, Matt & Nick Jackson) (c) vs. SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian & Scorpio Sky) – Las Vegas Street Fight Match o ROH World Six-Man Tag Team Championship 
  • The Motor City Machine Guns (Alex Shelley & Chris Sabin) (c) vs. The Briscoes (Jay & Mark Briscoe) – ROH World Tag Team Championship Match
  • Dalton Castle (c) vs. Jay Lethal – ROH World Championship Match

Gala ROH 16th Anniversary odbędzie się 10 Marca, a na naszej stronie przeczytać będziecie mogli oczywiście zapowiedź. 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty