Luty i marzec to miesiące, które w teorii nie powinny obfitować w wielkie gale. Większość federacji bowiem po hucznym otwarciu nowego roku, czeka na okres WrestleManii, gdzie podczas WrestleMania Weekendu zorganizują swoje gale. To tyczy się m.in: Impact, EVOLVE, PROGRESS czy ROH. Zaczynamy więc od pierwszego, z dwóch miesięcy „przestoju”, w którym największym wydarzeniem wydawały się być gale New Beginning od NJPW. W WWE wbrew pozorom działo się jednak również wiele. 205 Live wyglądało naprawdę solidne, kontynuując swój turniej o mistrzostwo Cruiserweight. Z innych federacji zobaczyliśmy, chociażby dwie gale Progress Chapter, kolejny weekend z EVOLVE, które obchodziło jubileusz, ponieważ przekroczyło właśnie 100 zorganizowanych gal. W podsumowaniu debiutuje CZW, które rok otworzyło od gali CZW Nineteen, czyli swojego Anniversary Show. Z pozytywnych zaskoczeń na czoło wybija się wXw z galą Dead End, która była ostatnim przystankiem przed jednym z największych turniejów wrestlingowych w Europie – wXw 16 Carat Gold, który odbył się już w marcu.

Z innych wiadomości… Impact wciąż istnieje. No i pozostają dwa pytania, do których odpowiedzi znajdziecie na ostatnich stronach. Czy drugi raz z rzędu nagrodę wrestlera miesiąca zgarnie ktoś z federacji Vince’a McMahona? Jak walka była najlepsza w lutym? Zapraszam do podsumowania!

Spis treści:

Strona 2 – DDT & wXw
Strona 3 – EVOLVE & CZW
Strona 4 – ICW & DEFIANT
Strona 5 – RevPro & Progress Wrestling
Strona 6 – IMPACT Wrestling
Strona 7 – Ring of Honor
Strona 8 – NJPW
Strona 9 – WWE (RAW, SD, PPV)
Strona 10 – WWE (205 Live & NXT)
Strona 11 – Wrestler miesiąca
Strona 12 – TOP 20 walk miesiąca

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany