Artykuły

Podsumowanie miesiąca w świecie wrestlingu: Marzec 2018

Tak jak wspomniałem w zeszłomiesięcznym podsumowaniu, luty i marzec to swego rodzaju „sezon ogórkowy”. Wszyscy, nie tylko fani WWE i sama federacja, oczekujemy już WrestleManii ze względu na mnogość eventów, które odbędą się w Nowym Orleanie. Swoje gale bowiem zorganizują tam m.in. PROGRESS, EVOLVE, WWN IMPACT, ROH czy RevPro. Do tego dorzućmy oczywiście NXT TakeOver i oczywiście danie główne, czyli WrestleManie 34, która już w niedzielę.

Zanim jednak to się wydarzy, pora spojrzeć na to, co mogliśmy obejrzeć w marcu. Szczerze powiedziawszy, jak możecie zobaczyć po spisie treści, nie działo się zbyt wiele. Najwięcej dobrego wrestlingu dostarczyły gale NJPW oraz wXw ze swoim najważniejszym turniejem w roku, czyli 16 Carat Gold.

Poza tym próżno szukać na scenie indy wielkich zestawień, które elektryzowały więcej niż dziesięć osób w widowni. Pozostaje nam jeszcze oczywiście WWE, które rozkręcało najważniejsze feudy, które mają mieć swój koniec na WrestleManii. Gdzieś tam po drodze napatoczyło się jeszcze FastLane, które w końcu było nawet solidnym show. Niespodzianka wielka, ponieważ pierwszy raz gala z tą nazwą jakoś wyszła.

Pora jednak przejść do sedna i jak zwykle poniżej macie spis treści.

Spis treści:

Strona 1 – TU JESTEŚ
Strona 2 –
DDT & Defiant

Strona 3 – RevPro & PROGRESS
Strona 4 – ROH & IMPACT
Strona 5 – wXw
Strona 6 – NJPW
Strona 7 – NXT
Strona 8 – WWE
Strona 9 – Wrestler Miesiąca
Strona 10 – Top 20 walk miesiąca

KATEGORIE
ArtykułyWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*