Po dużym zainteresowaniu, z jakim spotkała się lista TOP 100 zawodników roku, kontynuujemy przybliżanie czytelnikom najróżniejszych federacji z całego świata. Stąd też na stronie co miesiąc będą się pojawiać podsumowania z kilkunastu federacji ulokowanych w USA, Wielkiej Brytanii oraz Japonii. Ponadto zawsze będziemy wybierać wrestlera miesiąca oraz ShowOff przedstawi listę 20 najlepszych walk, jakie odbyły się w danym miesiącu. 

Dzięki tego typu wpisom chcemy zapoznać was z federacjami, o których nie rozmawiają nawet ludzie oglądający coś więcej niż WWE. O imperium Vince’a McMahona jednak również tutaj przeczytacie. Poniżej znajduje się spis treści, abyście mogli swobodnie przechodzić między stronami, które faktycznie was interesują. Zapraszamy więc do zapoznania się z tym obszernym tekstem.

Występowanie spoilerów w artykule jest oczywistością, jednak wspominamy o tym, jeżeli ktoś jest bardzo wrażliwy na ewentualne wyniki walk.

Spis treści:

Strona 2 – DDT oraz DEFIANT Wrestling
Strone 3 – EVOLVE
Strona 4 – Impact Wrestling
Strona 5 – PROGRESS Wrestling
Strona 6 – ROH oraz RevPro Wrestling
Strona 7 – Kobiece federacje (SHINE, STARDOM) oraz wXw
Strona 8 – NJPW
Strona 9 – NXT & WWE
Strona 10 – Wrestler miesiąca
Strona 11 – Top 20 walk miesiąca według ShowOffa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany