Kilka dni temu poinformowaliśmy Was o kontuzji Bobbiego Fisha, której nabawił się podczas walki Tag Teamowej na Live Evencie. Bobby wraz z Kyle O’Reillym bronili tytułów przeciwko Heavy Machinery i w pewnym momencie Fish wytoczył się poza ring, a sędzia wskazał znak „X”. Oznaczało to, że zawodnik doznał prawdziwej kontuzji.

Na dany moment wiemy, że Bobby Fish przeszedł już operację kolana, która w 100% naprawiła wyrządzone szkody. Tak więc jaka przerwa czeka obecnego mistrza Tag Team NXT? Według PWInsider przerwa ta potrwa około 5-6 miesięcy, co biorąc pod uwagę obecną pozycję Undisputed Ery, nie jest najlepszą wiadomością.

W takim razie co z tytułami Tag Team NXT, które są w posiadaniu Undisputed Ery? Na dany moment nic nie jest pewne. Wcześniejsze informacje wskazywały na to, że miejsce kontuzjowanego Fisha zajmie sam Adam Cole i będzie wraz z O’Reillym bronił tytułów na NXT Takeover New Orleans. Jednak podczas tapingów dowiedzieliśmy się, że Adam Cole weźmie udział w Ladder Matchu o nowy tytuł NXT – North American Championship. Tak więc obecne plotki wskazują na to, że Fish i O’Reilly zostaną tytułów pozbawieni, a nowymi mistrzami zostaną zwycięzcy Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Na dany moment nic nie jest potwierdzone, a podczas tapingów Undisputed Era nie została pozbawiona tytułów. Jednak podczas nagrań wszystko mogło się wyjaśnić w jakimś segmencie na zapleczu, którego nie ujrzymy do momentu premiery danego odcinka NXT.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany