Jesień 2017 roku na RAW była pod znakiem długo wyczekiwanego powrotu The Shield, do którego w końcu doszło. Wcześniej jeszcze przed SummerSlam, Ambrose i Rollins połączyli siły, zakopując topór wojenny i stając się potężnym Tag Teamem, który miał stawić czoła dominującym wtedy The Bar. W okolicach TLC dołączył do nich Roman Reigns.

Wydawało się, że wszystko idzie w dobrą stronę, jednak w grudniu doszło do tragedii dla Lunatic Fringe’a, który doznał poważnej kontuzji tricepsa. Ta wyeliminowała go z akcji na kilka miesięcy. Mówiło się, że Dean może powrócić od razu po Wrestlemanii, jednak ten okres już powoli mija, a o potencjalnym powrocie Ambrose’a nic nie wiadomo.

Seth Rollins, który w ostatnich kilku miesiącach musiał porzucić dwóch Tag Team partnerów (Deana i Jasona Jordana), podczas audycji w południowoafrykańskim radiu KFM 94,5 został zapytany o to, kiedy były mistrz WWE World Heavyweight może wrócić do WWE.

Osobiście nie znam szczegółów kontuzji Deana. Kilka miesięcy temu przeszedł bardzo poważną operację na tricepsa, więc z pewnością jest on w trakcie rehabilitacji. Mogę jedynie zapewnić, że powróci i to lepszy niż kiedykolwiek, musicie po prostu czekać. Myślę, że znów będziemy mogli go widzieć w WWE latem, może późną wiosną w najlepszym wypadku.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany