W tym tygodniu podczas RAW obecny mistrz Cruiserweight Enzo Amore miał się zmierzyć z Cedriciem Alexandrem o swój tytuł mistrzowski. Cała sytuacja obróciła się o 180 stopni na kilka godzin przed tą walką. Mianowicie WWE podało informację, że Enzo Amore przebywa w szpitalu i oczywiście nie może stanąć do obrony swojego złota. Spowodowało to, że starcie musiało zostać przesunięte, prawdopodobnie dojdzie do niego na Royal Rumble.

Nikt nie wiedział, kiedy dokładnie Enzo może wrócić do telewizji. Oliwy do ognia dolewał fakt, że do nadchodzącego turnieju Mixed Match Challenge były plany, by obecny mistrz Cruiserweight był w drużynie z Nią Jax, a został zastąpiony przez Apollo Crewsa. Przez to wydawało się, że przerwa może jeszcze trochę potrwać.

Jednakże na wczorajszym Live Evencie RAW w Evansville Enzo Amore powrócił do ringu, by postawić swój tytuł mistrzowski Cruiserweight na szali, pokonując Cedrica Alexandra. Oznacza to, że możemy się spodziewać lidera dywizji lotników już na najbliższym Monday Night RAW. Wtedy też najpewniej poznamy datę zaległej walki z Cedriciem.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany