News

Poznaliśmy datę wyłonienia pierwszych mistrzów Tag Team kobiet!

Plotki na temat wprowadzenia nowych tytułów mistrzowskich do dywizji kobiet chodziły po społeczności wrestlingowej od ponad roku. Oficjalnie WWE zapowiedziało wprowadzenie Women‚s Tag Team Championship podczas świątecznego odcinka Monday Night Raw. Nie podano jednak szczegółowej daty, a jedyną wiadomą był rok debiutu. Jednak wszystko zmieniło się podczas ostatniego epizodu czerwonej tygodniówki.

Podczas segmentu Moment of Bliss była mistrzyni kobiet Raw Alexa Bliss zdradziła kilka szczegółów. Pierwszym szczegółem był sam wygląd mistrzostw, co trzeba przyznać mocno różni się od obecnych standardów WWE, co jest oczywiście na plus. Drugim zaś data wprowadzenia owych tytułów. Ta przypada na 17 lutego, czyli dzień, w którym odbędzie się Elimination Chamber PPV. Oznacza to, że jeszcze przed WrestleManią 35 poznamy pierwszych posiadaczy, a nawet możliwe, że podczas największej ze scen nowe tytuły będą bronione. Tak czy siak, jest to wzmocnienie dywizji kobiet, ponieważ wreszcie kobiety, które nie są brane pod uwagę w obrazku głównego mistrzostwa będą miały co robić.

Kolejną bardzo ciekawą rzeczą jest sposób, w jaki pierwsze posiadaczki zostaną wybrane. Alexa ogłosiła, że Raw i SmackDo musi przedstawić trzy tag teamy ze swojego rosteru, które ostatecznie zmierzą się ze sobą w Elimination Chamber Matchu! Z drugiej jednak strony oznacza to, że prawdopodobnie tylko jeden roster będzie posiadał te tytuły. Ponieważ gdyby miało być inaczej, to federacja zapowiedziałaby dwie pary, bądź nie organizowali rywalizacji pomiędzy Raw a SmackDown o nie. Więc jak dokładnie WWE chce poprowadzić te tytuły, nie wie nikt. Możliwe, że podczas najbliższego odcinka Raw Alexa Bliss ponownie zdradzi kilka informacji.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments