BREAKING NEWS

Poznaliśmy kolejnego Grand Slam Championa na WrestleManii!

W openerze Wrestlemanii 34 otrzymaliśmy pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne. Po emocjonującym starciu to Seth Rollins wyszedł z tarczą, wykonując Curb Stomp na The Mizie. Jest to o tyle ciekawe, że byłemu członkowi The Shield brakowało tylko tego tytułu do miana Grand Slam Championa. Dzięki temu wszedł do wąskiego grona zawodników, którzy mogą się tym mianem szczycić. Kurt Angle, Eddie Guerrero, Edge, Randy Orton, Dean Ambrose, Roman Reigns to między innymi zawodnicy, którym również udało się wejść do „Klubu Grand Slam”.

Co ciekawe wraz z wygraną Rollinsa, każdy z członków The Shield jest Grand Slam Championem. Oczywiście The Miz posiada prawo do rewanżu, czy wykorzysta ten przywilej już na najbliższym RAW? A może poczeka do najbliższego PPV, jakim jest Backlash.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*