BREAKING NEWS

Czy poznaliśmy nowego mistrza NXT?

W CO-Main Evencie NXT Takeover: New Orleans dostaliśmy pojedynek o mistrzostwo NXT pomiędzy Aleisterem Blackiem a Andrade „Cien” Almasem. Od dawna fani zastanawiali się, co będzie zamykało sobotnią galę i ostatecznie starcie o tytuł mistrzowski znalazło się niżej w karcie. Wszyscy się spodziewali bardzo dobrej, a może nawet świetnej walki i tak też się stało.

W pojedynku wielokrotnie interweniowała menadżerka Almasa – Zelina Vega, która była nawet bardzo blisko doprowadzenia do zwycięstwa Andrade. Ostatecznie też ona spowodowała, że Aleister Black zdobył mistrzostwo NXT. Przy próbie wykonania Crossbody właśnie Almas przejął ją, by następnie otrzymać potężny Black Mass, który dał zwycięstwo pretendentowi.

Warto dodać, że Aleister Black został mistrzem NXT, powoduje, że możemy się spodziewać w najbliższym czasie pojawienia się Andrade „Cien” Almasa na jednej z głównych tygodniówek.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*