NewsPAY-PER-VIEW

Poznaliśmy nowego pretendenta do tytułu Universal na Royal Rumble!

Droga do WrestleManii zawsze wyścielona jest zaskakującymi momentami. A ta przecież się jeszcze oficjalnie nie rozpoczęła! Do Royal Rumble pozostaje kilkanaście dni, a podczas ostatniego odcinka RAW byliśmy świadkami zmiany w walce z głównym tytułem na szali.

Wygląda na to, że pomimo wcześniejszych informacji Braun Strowman nie wyzdrowiał na tyle, aby zmierzyć się z Brockiem Lesnarem o Universal Championship na najbliższym PPV. Podczas czerwonej tygodniówki został wycofany z walki przez samego Vinca McMahona po tym, jak Monster Amoung Man zniszczył prywatną limuzynę szefa. Musiał opuścić arenę i tyle widzieliśmy Strowmana na Monday Night Raw.

Nowy pretendent musiał być jednak wybrany. W dalszej części show doszło do segmentu, w którym brali udział Vince, John Cena, Drew McIntyre, Baron Corbin i Finn Balor. Po krótkiej wymianie zdań i wymianie finisherów właściciel WWE ogłosił, że w Main Evencie odbędzie się Fata 4-Way, który wyłoni nowego pretendenta. Po drodze do Main Eventu Finn Balor musiał się zmierzyć z byłym mistrzem WWe Jinderem Mahalem, aby obrobić swoje miejsce w walce o pretendenta. Udało mu się to, jednak nie był to jego ostatni moment na gali. Walkę wieczoru zakończyła wymiana pomiędzy wszystkimi finisherów, a ostatnim był Coup de Grâce wykonany na Johnie Cenie. Po tej akcji Finn zdobył pinfall i wywalczył sobie miano pretendenta do tytułu Universal.

Tak więc wreszcie fani Balora doczekali się jego większego pushu, ponieważ walka z bestią na Royal Rumble nie jest byle czym. I nawet jeśli nie wygra tej walki, to nadal umocni swoją pozycję, jako jedna z najważniejszych gwiazd obecnie na Monday Night Raw.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments