Wczoraj podczas Wrestle Kingdom 12, Chris Jericho ponownie udowodnił, że wciąż jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Mimo wszystko po 35 minutach wojny musiał uznać wyższość Kenny’ego Omegi. Wszyscy myśleli, że występ Jericho na Wrestle Kingdom był jednorazowym powrotem do NJPW, lecz Kanadyjczyk ponownie zszokował świat!

W main evencie New Year Dash 2018 Los Ingobernables de Japon pokonało Chaos, a następnie poobijało członków przegranej drużyny. Warto odnotować, że Naito ustąpił SANADZIE przy wykończeniu Okadzie, namaszczając swojego podopiecznego jako następnego pretendenta do tytułu IWGP Heavyweight.
Gdy wszyscy myśleli, że owa gala zakończy się obrazkiem stojącego Naito w środku ringu, na arenie pojawił się Chris Jericho, który zaatakował Japończyka. Young Liony próbowały odciągnąć byłego mistrza WWE od lidera LIJ, lecz to nie pomogło. Ostatecznie Y2J w chaotyczny sposób wrócił w stronę backstage‚u, rzucając kilkoma rzeczami w Naito.

Ich walka na The New Beginning wydaje się nieunikniona, lecz na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze poczekać. Pobyt Jericho w NJPW jest niekwestionowanym sukcesem i pozostaje tylko czekać na starcie tych dwóch niesamowitych wrestlingowych osobowości!

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany