BREAKING NEWS

Poznaliśmy pierwszego w historii mistrza NXT North American!

Wczorajszej nocy odbyło się emocjoujące NXT TakeOver: New Orleans. Galę otworzył 6 Way Ladder Match o NXT North American Championship, w którym udział wzięli: Valveteen Dream, EC3, Adam Cole, Ricochet, Killian Dain oraz Lars Sullivan. Sam fakt, że tak ważny mecz otworzył to TakeOver zdziwił wielu, lecz nie był to koniec niespodzianek w tym starciu.

Pierwszym mistrzem NXT North American został Adam Cole! Była to bardzo szokująca wygrana, ponieważ większość osób spodziewała się zwycięstwa EC3 lub Valveteena Dreama, ze względu na udział Cole’a w Triple Threacie o tytuły Tag Team. Pierwszą obronę nowego mistrzostwa żółtego rosteru zobaczymy już podczas dzisiejszego WrestleMania Axcess, gdzie nowo upieczony mistrz zmierzy się ze zwycięzcą NXT North American Championship Invitational Tournament — Akirą Tozawą. 

 

KATEGORIE
BREAKING NEWSNXTWIW

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE i kilku popularnych federacji niezależnych. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

KOMENTARZE

*

*