RAWSMACKDOWN LIVEWWE

Poznaliśmy przeciwników The Miza i Shane’a McMahona na Elimination Chamber

Dwa dni temu podczas Royal Rumble Shane McMahon i The Miz zmierzyli się z The Bar w pojedynku, gdzie stawką były mistrzostwa SmackDown Tag Team. Nowo uformowana drużyna pokonała mistrzów tej dywizji, kończąc ich ponad studniowy reign z tymi tytułami.

Na dzisiejszym SmackDown Live miała się odbyć celebracja nowych mistrzów, podczas której Shane zrobił niespodziankę swojemu przyjacielowi, wskutek czego do ringu przyszedł ojciec Miza – George Mizanin. Na koniec tego krótkiego segmentu McMahon oznajmił, że muszą poznać swoich przeciwników na Elimination Chamber. Ogłosił, że pretendenci zostaną wyłonieni w Fatal 4-Way Elimination Tag Team Matchu, który rozpoczął się od razu po tym segmencie.

Wzięli w nim udział: poprzedni mistrzowie SmackDown Tag Team The Bar, The New Day, których reprezentowali Kofi Kingston i Big E, The Usos oraz debiutujący w oficjalnej walce na niebieskiej tygodniówce Heavy Machinery. Byli zawodnicy NXT wyeliminowali jako pierwszych The New Day, by następnie przegrać z Sheamusem i Cesaro. Ci jednak nie zdobyli miana pretendentów, gdyż po chwili jeden z braci Uso zakończył ten pojedynek. Tym samym to Jimmy i Jey zmierzą się z Shanem McMahonem i The Mizem podczas Elimination Chamber.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments