W zapowiedzi SmackDown Live głównym punktem było tajemnicze ogłoszenie Shane’a McMahona związane z Wrestlemanią. Komisarz niebieskiej tygodniówki wyszedł w ostatnim segmencie i ogłosił, że po zakończeniu tej edycji SmackDown oficjalnie zrzeknie się swojej posady. Dodatkowo jego ostatnią decyzją jako komisarz SDL było ustawienie walki na Wrestlemanii 34 między Samim Zaynem a Kevinem Owensem.

Po tym ogłoszeniu na arenę wyszedł ex-Steen, który się zgodził z Shane’em. Chwilę później dołączył do niego drugi z Kanadyjczyków. Gdy wydawało się, że ujrzymy za chwilę brawl między byłymi mistrzami NXT, Ci niespodziewanie zaatakowali McMahona i brutalnie go obili. Prawdopodobnie doprowadzi to do tag team matchu na Wrestlemanii, a walka Owensa i Zayna nie zostanie oficjalnie potwierdzona, lecz na więcej informacji musimy poczekać do następnego SmackDown Live. 

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany