BREAKING NEWS

Poznaliśmy wygląd NXT North American Title!

Kilka dni przed NXT Takeover: New Orleans poznaliśmy wygląd nowego tytułu mistrzowskiego. Tytuł ten zadebiutuje własnie podczas wspomnianego Takeover, gdzie 6 osób zawalczy w Ladder Matchu. Osobami tymi będą: Adam Cole, EC3Killian Dain, Lars SullivanRicochet i Velveteen Dream. Cała szóstka została kilka tygodni temu wybrana przez generalnego menadżera NXT Williama Regala.

Jednak wracając do samego tytułu, to od momentu jego ogłoszenia wiele osób spekulowało na temat jego wyglądu. Jedni mówili, że tytuł będzie wyglądał jak obecne NXT, tylko z dodatkowym napisem. Drudzy twierdzili, że dostaniemy biały tytuł, który swoim wyglądem będzie przypominał obecny tytuł Interkontynentalny. Jednak ku zaskoczeniu absolutnie wszystkich Triple H zaprezentował tytuł, który nie przypomina ani obecnych tytułów NXT, ani obecnego tytułu Interkontynentalnego.

Tak więc wygląd NXT North American Championship swoim wyglądem przypomina tytuły sprzed kilku dekad. Skóra jest praktycznie równa, na środku mamy okrągłą płytę główną, a po bokach dwa kwadraty z napisem NXT. I ku naszemu zaskoczeniu tytuł przyjął się bardzo dobrze. Znając obecną obsesję WWE na punkcie tego, aby każdy tytuł wyglądał tak samo, to dziwne jest, że skusili się właśnie na takiego rodzaju tytuł mistrzowski.

Film z prezentacji owego tytułu możecie zobaczyć poniżej:

 

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Fan Wrestlingu od ponad 14 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

KOMENTARZE

*

*