BREAKING NEWS

Poznaliśmy zwycięzce New Japan Cup 2018!

Kilkunastodniowy turniej New Japan Cup 2018 dobiegł końca. W jego trakcie zobaczyliśmy kilka niesamowitych pojedynków, lecz ostatecznie do finału dotarli Zack Sabre Jr. oraz Hiroshi Tanahashi. Po długiej, wyczerpującej i brutalnej walce Japończyk musiał uznać wyższość Brytyjczyka i ostatecznie odklepał.

Jest to tym samym pierwsze trofeum Zacka w New Japan Pro Wrestling. Po walce aktualny mistrz EVOLVE ogłosił, że wyzywa do pojedynku Kazuchike Okade o tytuł IWGP Heavyweight. Starcie odbędzie się na Sakura Genesis, 1 kwietnia.

Na sam koniec chciałbym wszystkich cieplutko zaprosić do WIW Ocenia z finału NJC 2018, które wyląduje na stronie prawdopodobnie jutro, a może nawet dzisiaj.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

KOMENTARZE

*

*