ARTYKUŁYWWE

Ranking Money in the Bank Ladder Matchy

14 lat, tyle już trwa historia Money in the Bank Ladder Matchy. Kiedyś było to ekskluzywne dla Wrestlemanii starcie, teraz od 2010 roku dostajemy coroczną galę poświęconą tym pojedynkom, a nawet raz walizka zagościła na tygodniówce SmackDown Live. Co roku fani czekają na tę galę, nawet jeśli jej karta nie jest zachwycająca, to nadal czeka się ze względu na te tytułowe dwie walki.

Już za kilka godzin rozpocznie się kolejna gala Money in the Bank, która zaserwuje nam 23 i 24 Ladder Match o walizkę, w tym już czwarty z udziałem kobiet. Tak więc bez przeciągania, zapraszam na ranking wszystkich 22 Money in the Bank Ladder Matchy. Lista zostanie zaktualizowana po gali Money in the Bank i zobaczycie w niej dwa tegoroczne pojedynki.

Przypominamy, że galę Money in the Bank możecie obejrzeć za darmo w naszej zakładce live. Kickoff rozpocznie się o północy, a główne show o 1. Na naszej grupie możecie też wziąć udział w typerze.


Miejsce 22

Money In the Bank 2017 (Kobiety)

Charlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Tamina vs. Carmella vs. Natalya (Carmella – 13:20)

Women’s Revolution trwa w najlepsze, a dowodem na to jest pierwszy w historii Money In the Bank Ladder Match kobiet. Wszystko spoko, ale po drugim obejrzeniu tej walki jestem pewien, że byłoby lepiej, jakby poczekali z tym jeszcze jeden rok. Dywizja z jednego rosteru po prostu nie nadaje się na Ladder Match, co pokazała ta walka, kiedy o tytuł mistrzowski na Money In the Bank walczyła Lana.  O tym feudzie Naomi lepiej zapomnieć, gdyż był to kompletny dramat. Jednak wracając do tego pojedynku, nie byłem zawiedziony, oglądając ten Ladder Match, bo nie byłem nastawiony na nic dobrego i niczego dobrego nie dostaliśmy. Panie niestety nie poradziły sobie w tej stypulacji i bardzo ciężko się to oglądało. Plus jest taki, że nie trwało to nawet 15 minut. Może gdyby nie James Ellsworth i to, że tak naprawdę to on wygrał walizkę, to ten Ladder Match nie zajmowałby ostatniego miejsca, jednak co się stało, to już się nie odstanie.


Miejsce 21

Wrestlemania 26

Kofi Kingston vs. MVP vs. Evan Bourne vs. Jack Swagger vs. Shelton Benjamin vs. Matt Hardy vs. Dolph Ziggler vs. Drew McIntyre vs. Kane vs. Christian (Jack Swagger – 13:44)

Dziesięcioosobowy Ladder Match? Do tego trwający prawie 14 minut? To nie mogło wyjść dobrze. I tak też było. Bardzo słaby pojedynek, o czym świadczy pozycja w rankingu. Był to też ostatni Money In the Bank Ladder Match Sheltona Benjamina i w zasadzie tylko z tego mogę go zapamiętać ze starcia z 2010 roku. Był to bardzo nijaki występ i niestety zabrakło trochę ciekawych spotów. Air Bourne z drabiny, to coś jedyne warte zapamiętania. Prócz tego Kofi Kingston próbował się wdrapać po walizkę, wchodząc po dwóch złamanych częściach drabiny, jakby chodził o szczudłach. Walizkę wygrał Jack Swagger, co wydaje mi się było wtedy sporym zaskoczeniem.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments