ARTYKUŁYWWE

Ranking Money in the Bank Ladder Matchy

Miejsce 20

Money in the Bank 2012 (RAW)

Kane vs. Chris Jericho vs. The Miz vs. Big Show vs. John Cena (John Cena – 20:15)

Zaledwie pięć osób w jednym Money in the Bank Ladder Matchu sprawia, że jest to „najsłabiej” obsadzony obok walk kobiet z 2017 (pod względem ilości zawodników) tego typu pojedynek w historii. Star Power tego starcia był naprawdę bardzo dobry, gdyż mieliśmy tu samych Main Eventerów. Jednak problem był taki, że pod względem technicznych umiejętności była to bardzo słaba obsada. Samo starcie zaczęło się naprawdę obiecująco, lecz rozkręciło się tak, że dostaliśmy coś bardzo średniego. Nie był to najgorszy MitB Ladder Match w historii, jednak mimo wszystko bardzo słabo się to oglądało. Na plus sposób zakończenia walki, gdyż było to bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązanie. Mianowicie John Cena walcząc z Big Showem o walizkę na szczycie drabiny postanowił uderzać walizką w głowę giganta, dzięki czemu kontrakt odpiął się i Cena wygrał cały pojedynek. Jak wyglądał Cash-In? Cóż, Cena został pierwszym zawodnikiem, który nie wygrał tytułu po wykorzystaniu walizki.


Miejsce 19

SmackDown Live

Charlotte Flair vs. Natalya vs. Tamina vs. Becky Lynch vs. Carmella (Carmella – 24:00)

Drugi Money in the Bank Ladder Match kobiet w historii i drugi w ciągu dwóch tygodni! Wszystko przez to, że WWE postanowiło dać zwycięstwo Jamesowi… to znaczy dali ściągnąć walizkę Jamesowi dla Carmelli, by ta mogła wygrać. „Rewanż” jednak wypadł o wiele lepiej niż walka z PPV, prawdopodobnie przez to, że tym razem Paniom bardziej się chciało walczyć, kiedy wiedziały, że teraz naprawdę to kobieta ściągnie walizkę, a nie mężczyzna. Od razu było widać, że Panie chcą się zemścić na Carmelli i za każdym razem, jak ta wchodziła na drabinę, przeciwniczki rzucały się na nią. Ostatecznie Ellsworth znów zainterweniował, jednak tym razem aż tak się nie przyczynił do zwycięstwa swojej kompanki.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments