ARTYKUŁYWWE

Ranking Money in the Bank Ladder Matchy

Miejsce 18

Money in the Bank 2010 (RAW)

Randy Orton vs. The Miz vs. Mark Henry vs. Ted DiBiase vs. John Morrison vs. Chris Jericho vs. Evan Bourne vs. Edge (The Miz – 20:26)

Skład typowo na Money in the Bank Ladder Match od momentu powstania PPV przeznaczonego dla tej walki. Niestety samo starcie nie było jakieś znakomite, nie zrobiono z tego takiego spotfestu, jak w poprzednich latach. Zamiast tego dostaliśmy typowy pojedynek wrestlingowy z drabinami, bo tylko na to pozwalał taki skład. Oczywiście mieliśmy ciekawe momenty, jak niszczenie wszystkich zawodników przez Marka Henrego, czy też klasyczne dla Randy’ego Ortona Catching RKO z drabiny na Chrisie Jericho. Warto też wspomnieć o tym, że Teda DiBiasiego wspierała Maryse, która niemalże ściągnęła dla niego walizkę Money In the Bank. Ostatecznie wygrał jej obecny mąż The Miz, dla którego był to początek rozwinięcia swojej kariery.


Miejsce 17

Wrestlemania 25

CM Punk vs. Mark Henry vs. MVP vs. Finlay vs. Shelton Benjamin vs. Kofi Kingston vs. Christian vs. Kane (CM Punk – 14:32)

Jubileuszowa Wrestlemania i można by powiedzieć, że jest to też lekki jubileusz dla walki o walizkę Money in the Bank. Piąty w historii tego typu pojedynek i tak naprawdę jest to lekki zawód, co widać po samej pozycji w rankingu. Skład starcia obok świetnych technicznych wrestlerów uzupełnili Mark Henry i Kane, którzy byli tutaj, by zdominować swoich rywali i tak też było przez momenty. Zaskakująco mało było tu akcji, a sam występ Sheltona Benjamina mimo wszystko był rozczarowujący. I to nie chodzi o to, że mało zrobił, bo klasycznie polatał sobie, jednak dwa botche przy pięknych akcjach są ogromnym minusem. Najpierw ledwo trafił Suicide Dive z drabiny na grupę przeciwników walczących poza ringiem, a następnie nie ustał na nogach przy próbie wykonania Sunset Flip Powerbomba. Ponownie do starcia włączył się Hornswoggle, który chciał pomóc swojemu przyjacielowi Finlay’owi, jednak to mu się nie udało, a walizkę drugi rok z rzędu ściągnął CM Punk, będąc jedynym mężczyzną, który dwukrotnie zwyciężył w walce o walizkę.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments