ARTYKUŁYWWE

Ranking Money in the Bank Ladder Matchy

Miejsce 16

Money in the Bank 2015

Randy Orton vs. Neville vs. Kane vs. Dolph Ziggler vs. Kofi Kingston vs. Sheamus vs. Roman Reigns (Sheamus – 20:50)

Trzeba przyznać, że kiedy na gali są jeszcze takie pojedynki, jak Owens vs Cena oraz Rollins vs Ambrose, to przy takim, a nie innym składzie Ladder Matchu, praktycznie nikogo to starcie nie obchodziło. Do tego heat na Romana Reignsa był w tamtym okresie na najwyższym poziomie, a był on głównym faworytem do zwycięstwa. I niestety walka nie stała na zbyt dobrym poziomie. Zdecydowanie najwięcej dali z siebie Ziggler, Neville i co najciekawsze Roman Reigns, który bardzo dobrze się zaprezentował w tym Ladder Matchu. Oczywiście coś od siebie dodał Randy Orton, który zaaplikował trzy RKO pod rząd, w tym zawsze świetnie wyglądające Catching RKO z drabiny na Neville’u. Najczarniejszy scenariusz wielu fanów niemalże się spełnił, gdyż The Big Dog był już praktycznie pewny zwycięstwa, jednak próby ściągnięcia walizki zatrzymało klasyczne wejście „znikąd” Bray’a Wyatta, który zaatakował Reignsa. Tę sytuację wykorzystał Sheamus, który ściągnął walizkę, by po kilku miesiącach dołączyć do Authority.


Miejsce 15

Money in the Bank 2010 (SmackDown)

Christian vs. Matt Hardy vs. Big Show vs. Dolph Ziggler vs. Kane vs. Cody Rhodes vs. Drew McIntyre vs. Kofi Kingston (Kane – 26:18)

Pierwszy Money in the Bank Ladder Match odbywający się na innej gali niż Wrestlemanii. Była to spora zmiana, a co najważniejsze był to też początek gal z dwoma tego typu pojedynkami. Tutaj mamy ośmiu zawodników z SmackDown, którzy dali dobre widowisko. Kane i Big Show byli tutaj przedstawieni jako totalni dominatorzy, co dobrze się oglądało i tylko połączone siły ich przeciwników mogły konkurować z tą dwójką. Ładnie to zostało pokazane, kiedy pod koniec starcia Big Show został „pogrzebany” kilkoma drabinami poza ringiem. Sam Show był też „bohaterem” tej walki po tym, jak drabina, której chciał użyć złamała się pod jego ciężarem, gigant postanowił wziąć ogromną drabinę ważącą około 350 funtów. Ta jednak nie pomogła mu wygrać, gdyż walizkę ściągnął Kane, który jeszcze podczas tej samej gali wykorzystał kontrakt, pokonując Rey’a Mysterio, zdobywając mistrzostwo World Heavyweight.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments