ARTYKUŁYWWE

Ranking Money in the Bank Ladder Matchy

Miejsce 14

Money in the Bank 2018 (Kobiety)

Ember Moon vs. Charlotte Flair vs. Naomi vs. Becky Lynch vs. Alexa Bliss vs. Natalya vs. Lana vs. Sasha Banks (Alexa Bliss – 18:25)

Najlepszy z dotychczasowych Money in the Bank Ladder Matchy kobiet i raczej to nikogo nie dziwi, porównując ich składy. Panie bardzo dobrze wykorzystały możliwości stypulacji, dzięki czemu mieliśmy wiele akcji z drabinami. Akcja była na tyle przyjemna dla oka, że nawet Lana zbytnio nie przeszkadzała w całym tym zestawieniu. Fani zdecydowanie mieli dwie faworytki, czyli niedawno debiutującą w głównym rosterze Ember Moon oraz Becky Lynch, o której nadchodzącym pushu mówiło się cały czas. Już wtedy mieliśmy zapowiedzi bliskiej rywalizacji z Charlotte. Na całe szczęście nie było tu żadnego zbędnego chaosu w ringu, co powodowało, że akcja była składna, jak i zabrakło w walce większych botchy. Jedyne, co jestem w stanie zapisać to chyba bardzo źle wyglądająca akcja Natalyi i Sashy Banks. Kanadyjka odbiła Sashę o górną linę, by następnie nieprzyjemnie cisnąć ją o stojącą drabinę. Starcie wygrała Alexa, co było dla mnie sporym zawodem, a jeszcze bardziej tak sądziłem przez fakt, że walizkę wykorzystała podczas tej samej gali. Mimo wszystko wykorzystanie walizki nie było tak złe, jak u Panów.


Miejsce 13

Money in the Bank 2011 (RAW)

Alberto Del Rio vs. Kofi Kingston vs. Jack Swagger vs. Evan Bourne vs. R-Truth vs. Alex Riley vs. The Miz vs. Rey Mysterio (Alberto Del Rio – 15:54)

Bardzo ciekawy skład walki, który dał nam wiele emocji. Cała ósemka pokazała coś od siebie, a i nie brakowało akcji wysokiego ryzyka. Fantastyczne Air Bourne z drabiny poza ringiem na grupę zawodników, czy też Somersault R-Trutha, a następnie połączenie Splasha Rey’a i Boom Dropa Kofiego Kingstona to tylko część świetnych akcji, które dostarczyli nam ci wszyscy zawodnicy. Rey Mysterio pokazał swoją jakość, dając kilka Hurricanran, 619, czy też piękny Sunset Flip Powerbomb z drabiny. Na plus trzeba też zaliczyć postawę Alexa Riley’a, który w tamtym czasie był w najlepszym okresie swojej dość przeciętnie udanej kariery. Zwycięstwo zaliczył Del Rio, który pod koniec walki zagrał brudno, ściągając maskę Rey’a Mysterio, by następnie zrzucić go z drabiny i ściągnąć walizkę Money In the Bank.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments