ARTYKUŁYWWE

Ranking Money in the Bank Ladder Matchy

Miejsce 8

Wrestlemania 24

John Morrison vs. Carlito vs. Shelton Benjamin vs. CM Punk vs. Mr Kennedy vs. MVP vs. Chris Jericho (CM Punk – 15:12)

Po roku przerwy do Ladder Matchów wraca Shelton Benjamin I od razu widać, czego brakowało na Wrestlemanii 23. Shelton znów pokazał swoje niesamowite umiejętności, wykonując kolejne karkołomne akcje. Na Wrestlemanii 24 wykonał fantastyczny Sunset Flip Tower of Doom (czyli Sunset Flip Powerbomb na zawodniku, który wykonuje w tym samym momencie Superplex) z drabiny. Potem to on ucierpiał, spadając z drabiny wykonał jeszcze salto, spadając poza ring na rozłożoną drabinę, która oczywiście się złamała. Masa zwrotów akcji, a także spora niespodzianka, czyli interwencja powracającego z kontuzji Matta Hardy’ego, który przeszkodził Montelowi w ściągnięciu walizki, wykonując świetny Twist of Fate z drabiny. Walkę wygrał CM Punk, co było tak naprawdę początkiem jego wielkiej kariery w WWE.


Miejsce 7

Wrestlemania 22

Matt Hardy vs. Shelton Benjamin vs. Finlay vs. Rob Van Dam vs. Bobby Lashley vs. Ric Flair (RVD – 12:14)

Słabszy skład niż w pierwszym Ladder Matchu, jednak Panowie również dali pokaz świetnego wrestlingu. Znów mieliśmy okazję zobaczyć Sheltona Benjamina, co już gwarantowało spotfesty. Fantastyczny Somersault poza ring, który wykonał oczywiście przebiegając przez drabinę ustawioną przy linach. Zobaczyliśmy też potężny Superplex z drabiny w wykonaniu Matta Hardy’ego na Ricu Flairze, który na moment wyłączył z akcji Nature Boy’a. Publika z Chicago była ewidentnie za Robem Van Damem, który dał jeszcze lepszy występ niż rok wcześniej Shelton Benjamin. Wykonanie w plecy Lashley’a Diving Dropkicku z krzesłem wyglądało świetnie, ale też bardzo niebezpiecznie. Ostatecznie to właśnie RVD wyszedł zwycięsko ze starcia, inkasując walizkę podczas słynnego ECW One Night Stand, na którym pokonał Johna Cenę. Strasznie szkoda, że ta walka trwała zaledwie 12 minut, gdyż mogła wypaść jeszcze lepiej.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments