Artykuły

Ranking Royal Rumble Matchy

Do trzydziestej pierwszej odsłony gali Royal Rumble jeszcze kilka dni, a już teraz czeka Was kolejny artykuł dotyczący właśnie tejże gali. Zajmiemy się dzisiaj dotychczasowymi Royal Rumble Matchami i podporządkujemy je od najgorszego do najlepszego. Pod ocenę danej walki daję takie rzeczy, jak:

  • Star Power, czyli po prostu ilość największych gwiazd w walce
  • Numerki danych zawodników. Nienawidzę, gdy jednym z ostatnich zawodników jest jakiś mało poważny przeciwnik dla reszty (np. Enzo Amore wchodzący z #27 w zeszłym roku)
  • Poziom ringowy
  • Rozpisanie zwycięzcy
  • Rozpisanie ostatnich ocalałych
  • Dramaturgia
  • Sposób eliminacji poszczególnych osób (np. Main Event wypadający, jakby był on workiem na śmieci, to fatalna decyzja)

 

Przed przeczytaniem naszego artykuły zadamy jedno ważne pytanie – Za co można kochacie te walki?

Ja przede wszystkim za emocje podczas eliminacji, ale też wielkie powroty i jeszcze większe debiuty. Uwielbiam tutaj praktycznie wszystko, ale to nie dziwne, gdy jedną z pierwszych walk, które miałem okazję obejrzeć w ramach Vintage Collection, to właśnie Royal Rumble Match (z 1996 roku).


W tę niedzielę otrzymamy już 31 i przy okazji 32 Royal Rumble Match. Przede wszystkim pierwszy w historii kobiet w WWE. Czy będzie on dobry? O 31 odsłonie przeczytacie więcej w naszej zapowiedzi, która pojawi się już jutro!

Tymczasem  przyjrzyjmy się tym trzydziestu walkom, a zaczynamy od…

KATEGORIE
ArtykułyWIW

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

KOMENTARZE

*

*