Do NXT Takeover: WarGames jeszcze niecały tydzień i z tego właśnie powodu zadałem ludziom na naszej grupie pytanie, czy chcieliby Ranking WarGames Matchy. Poniższa ankieta tylko pokazuje, że jak najbardziej.
Dużo osób za, więc właśnie dzisiaj pojawia się ten ranking, gdzie cofniemy się jeszcze do pięknych czasów NWA i późniejszych WCW. 

Widząc wyniki nie pozostało mi wówczas nic innego, jak tylko zasiąść głęboko w fotelu, zapiąć pasy i wystartować z tym kawałkiem historii! 
W rankingu znajdują się wszystkie walki, które są w specjalnej kolekcji WWE Network o WarGames Matchach, więc niektórych pojedynków tutaj nie będzie, ale raczej nie ma w tym nic złego, ponieważ po walkach łatwo stwierdzić, że kolekcja jest strasznie obiektywnie zrobiona, więc jeśli jest tutaj kilka słabych walk, to te pominięte prawdopodobnie byłyby strasznie słabe… 

Zanim przejdziesz na drugą stronę, to poniżej krótki opis omawianej dzisiaj stypulacji.
Jeśli ją znasz, to możesz już zacząć czytać na kolejnej stronie, a jak nie, to proszę bardzo…

WarGames Match odbywa się w dwóch ringach oraz dwóch, połączonych ze sobą klatkach podobnych do tych z Hell In A Cell Matchy, choć są o wiele niższe.
Walkę rozpoczyna dwóch zawodników z każdej drużyny i po pięciu minutach wchodzi jeden z członków danej drużyny(najczęściej z tej „złej” drużyny), a później po dwóch minutach wchodzi osoba z tej drużyny, która nie ma przewagi liczebnej w danej sytuacji – Po wyrównaniu liczby zawodników do ringu również co dwie minuty wkracza osoba z jednej drużyny, a po kolejnych minutach następny i tak do momentu, gdy każdy członek z drużyny będzie już w ringu.
Wygrać można jedynie przez submission lub KO, ale wygrana jest dopiero wtedy, gdy już w ringu znajdują się wszyscy wrestlerzy. Pojedynek bez dyskwalifikacji, pinfalli i bez eliminacji – Wystarczy jedno poddanie lub znokautowanie.
Przy okazji pod opinią pojawi się MVP (odpowiednik zawodnika meczu z piłki nożnej) z każdej walki.

Wszystko mam nadzieję zostało ładnie wytłumaczone, więc już nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Wam miłego czytania, zaczynamy!

1 2 3

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany