Wczoraj nasz szanowany Seth Donner opublikował film, w którym opowiedział o najbardziej prawdopodobnych przeciwnikach Brocka Lesnara na Royal Rumble. Na liście znaleźli się m.in. Braun Strowman oraz Kane i chyba jest jasnowidzem. Mianowicie przed chwilą WWE poinformowało na twitterze, że na RAW, które rozpocznie się za zaledwie trzy godziny, poznamy pretendenta do mistrzostwa Universal na styczniowej gali.

Już tydzień temu ogłoszono, że dzisiejszej nocy odbędzie się walka pomiędzy Braunem Strowmanem a Kanem. Nikt się jednak nie spodziewał tego, że stawka tego pojedynku będzie tak wysoka. Zwycięzca tego starcia zmierzy się z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble! Więc nie dość, że przekonamy się, kto jest prawdziwym potworem, to jeszcze poznamy jeden z najważniejszych pojedynków na gali, która odbędzie się 28 stycznia.

Jednak nie jest to jedyne zaskoczenie, gdyż jak wiemy na RAW każdy członek The Shield stoczy pojedynek solowy. Dla Romana Reignsa nie będzie to jednak zwykła walka. Oprócz informacji o walce o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego Universal WWE ogłosiło, że obecny mistrz Interkontynentalny postawi na szali swój tytuł mistrzowski w starciu z Cesaro! 

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany