What is Wrestling cały czas chce poszerzać swój zespół, aby móc dostarczać jak najlepszej jakości materiały wideo i treści publikowane na stronie. Dlatego też osoby, które znajdują się w redakcji są najlepsi w tym, co robią. Oznacza to też, że proces rekrutacji nie jest łatwy i nie każdy może go przejść. Jednak jeśli się uda, to witamy na pokładzie.

Jednak co możemy zaoferować w zamian? Na dany moment What is Wrestling to nadal projekt, który jest tworzony przez fanów, dla fanów. Oznacza to, że nie zarabiamy na tym, co robimy… na razie! 

 

WOLNE STANOWISKA NA WHATISWRESTLING.PL


Na dany moment nasza strona potrzebuje kilku osób, które zajmowałyby się publikacją najświeższych informacji na temat profesjonalnego wrestlingu. Głównie mówimy o newsach, artykułach i listach, które będą w 100% adekwatne i przystosowane do obecnych wydarzeń.

– News Man – osoba, która przegląda internet w poszukiwaniu najciekawszych informacji ze świata profesjonalnego wrestlingu. Potrafi znaleźć wartościowe i prawdziwe informacje, które następnie opublikuje na naszej stronie.

Felietonista/Topkarz – osoba, która potrafi ułożyć dłuższy tekst na dany temat. Oczywiście może to być felieton/artykuł, ale także można temat przedstawić w postaci topki. Jest to zadanie trudniejsze od innych, ponieważ niewiele osób potrafi dobrze produkować takie teksty.