BREAKING NEWS

Rey Mysterio zawalczy w NJPW!

New Japan nie przestaje zaskakiwać. Jak dobrze pamiętamy, powrót Chrisa Jericho do New Japan Pro Wrestling okazał się wielkim sukcesem marketingowym, więc federacja poszła krok dalej. Tuż przed walką Naito oraz HASHI’ego otrzymaliśmy krótkie video, na którym znalazł się… Rey Mysterio. Były mistrz WWE ogłosił, że po raz pierwszy w historii zawita do największej federacji wrestlingowej w Japonii i stoczy pojedynek z żywą legendą NJPW, Jushinem Thunder Ligerem.

Ich walka odbędzie się na gali NJPW Strong Style Evolved w USA, 25 Marca. Ogłoszenie Meksykanina jednocześnie zaprzecza plotkom, jakoby zawodnik miał podpisać kontrakt z WWE w najbliższym czasie. Jest to również jasny znak, że Japończycy coraz mocniej celują w amerykańską widownię.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

KOMENTARZE

*

*