Ciąg dalszy newsów związanych z New Japan Pro Wrestling. Podczas Strong Style Evolved Rey Mysterio miał zmierzyć się z legendarnym Jushinem Thunder Ligerem, lecz ze względu na kontuzje musiał odwołać swój występ. Ostatecznie Mr.619 i tak zjawił się na gali, wygłaszając krótkie promo. Will Ospreay po swojej walce z Jushinem jasno zadeklarował chęć walki z byłym mistrzem WWE.

Podczas dzisiejszego ogłaszania kolejnych walk na Dominion, New Japan Pro Wrestling zapowiedziało występ Reya Mysterio na tej właśnie gali. Co ciekawe, nie ogłoszono, kto będzie rywalem Meksykanina. Na tę chwilę, jednym z głównych kandydatów do starcia z byłym zawodnikiem WWE jest Thunder Liger, lecz wszystko może się jeszcze zmienić.

Dodatkowo na tę samą galę został zapowiedziany pojedynek Chrisa Jericho, o którym możecie przeczytać tutaj!

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany