Wszyscy byli już pewni, że dodanie Kane’a do Main Eventu TLC, w którym The Shield miało zmierzyć się z The Mizem, Sheamusem, Cesaro, Strowmanem i ulubionym demonem Diabła będzie ostatnią zmianą w tym pojedynku. Nikt się nie spodziewał tego, co się stało przed chwilą.

WWE ogłosiło poprzez swoją stronę internetową, że w związku z problemami zdrowotnymi Romana Reignsa, w jego miejsce wejdzie obecny Generalny Menadżer Monday Night RAW – Kurt Angle. Będzie to dla złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich w zapasach pierwsza walka w WWE od ponad 11 lat. Tym samym zestawienie Main Eventu TLC to: Seth Rollins, Dean Ambrose & Kurt Angle vs The Miz, Cesaro, Sheamus, Braun Strowman i Kane.

Ta zmiana może zmienić diametralnie wynik tego pojedynku, a powrót Kurta Angle do ringu jest na pewno kolejnym powodem, by obejrzeć walkę na żywo.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany