NewsRAWWWE

Roman Reigns pojawi się na najbliższym RAW!

22 października 2018 roku to dzień, który na długo zapadnie w pamięci fanów WWE. Tej nocy podczas Monday Night RAW Roman Reigns ogłosił zawieszenie swojej kariery wskutek nawrotu białaczki. To ogłoszenie spowodowało, że federacja musiała mocno zmienić plany dotyczące przyszłości szczególnie czerwonej tygodniówki. W końcu stracili twarz WWE oraz ówczesnego mistrza Universal, który w przeciwieństwie do Brocka Lesnara gwarantował występy na każdej gali. Ogromna ilość fanów sądziła, że do powrotu dojdzie już podczas tegorocznego Royal Rumble Matchu, jednak jak łatwo się domyśleć, nie doszło do tego.

Tak naprawdę nikt nie wie, co się dzieje z Romanem, jednak najbliższe Monday Night RAW może nam bardzo dużo na ten temat powiedzieć, a dokładnie zrobi to sam The Big Dog. Mianowicie za pośrednictwem swojego konta na twitterze Vince McMahon zapowiedział, że już w następny poniedziałek na czerwonej tygodniówce pojawi się Joe Anoa, znany nam oczywiście jako Roman Reigns. Powie nam o swoim obecnym stanie i być może dowiemy się, kiedy możemy się go spodziewać z powrotem w ringu, a może powie nam o tym, że jednak już nigdy nie będzie w stanie zawalczyć.

Jedno jest pewne, najbliższe Monday Night RAW wydaje się tym koniecznym do obejrzenia, chociażby dla segmentu z udziałem Romana Reignsa.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments