News

Ronda Rousey dostanie menadżera?

Od Royal Rumble minęło już kilka dni, jednak całe zamieszanie wywołane pojawieniem się Rondy Rousey nie ustaje. Każdego dnia do sieci wyciekają coraz to ciekawsze plany dotyczące jej pierwszej roli w WWE. Jeden z domniemanych planów zakłada walkę o tytuł kobiet przeciwko Charlotte Flair, a drugi połączenie Rondy z innym zawodnikiem i walka w Mixed Tag Team Matchu. Jednak pojawiła się jeszcze jedna bardzo ciekawa plotka.

Jak wiemy, w WWE nie wystarczą same umiejętności ringowe. Choć jest kilka wyjątków, wciąż bardzo ważną częścią każdej postaci jest umiejętność wygłaszania prom. Jak wiemy z przeszłości Rondy, podczas konferencji prasowych potrafiła powiedzieć kilka ciekawych zdań w stronę przeciwnika. Jednak na standardy WWE może to nie wystarczyć, szczególnie że federacja będzie oczekiwała od Rondy szczególnie wiele w tym zakresie. Tak więc pojawiły się plotki o tym, że federacja chce dac Rondzie menadżera. I tym menadżerem miałby być sam Paul Heyman!

Sytuacja jest dość ciekawa, ponieważ na dany moment Heyman jest menadżerem Brocka Lesnara, który też ma bardzo bogatą przeszłość związaną z UFC. Paul miałby wziąć pod swoje skrzydła kolejną osobę z UFC? Jest to bardzo ciekawe, że WWE może dać Rondzie akurat Heymana, który obecnie jest uważany za najlepszego mówcę w WWE. Jednak nie wiemy, czy Ronda faktycznie go potrzebuje. Może da sobie sama świetnie radę? Tego nie wiemy, lecz jedno jest pewne, połączenie Rondy Rousey i Paula Heymana nie może się nie udać.

KATEGORIE
NewsWIW

Fan Wrestlingu od ponad 14 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

KOMENTARZE

*

*